Повернення податків

Повний перелік документів, які необхідно подати на повернення податків з Німеччини:

1. Оригінал аплікаційної форми (заповнена та підписана);

2. Копія закордонного паспорта;

3. Оригінал довідки про доходи в Україні (та її переклад німецькою мовою);

4. Оригінал або копію Lohnsteuerbescheinigung (довідку про сплату податків), якщо є;

5. Виписки по заробітній платі від німецького роботодавця (лише, якщо немає Lohnsteuerbescheinigung). Можна надати копії.

З чого почати?

Крок 1. Роздрукуй та заповни аплікаційну форму (повернення податків за останні 4 роки ).
Якщо поверташ податки ЛИШЕ за 2019 рік! - ProfiteamLLC_GER_RUS
Якщо повертаєш податки за 2016, 2017, 2018, або за КІЛЬКА РОКІВ!! - ProfiteamLLC_GER_RUS_4years
Зразок заповнення за посиланням: Example_RUS_GER

Крок 2. Зроби копію першої ідентифікаційної сторінки закордонного паспорту (де фото).

Крок 3. Отримай довідку про доходи в Україні за рік (той, протягом якого ти працював у Німеччині).УВАГА!!! Довідка має бути з підписом і мокрою печаткою!!! Без цього німецька податкова її не прийме!!!

Крок 4. Отримай від роботодавця Lohnsteuerbescheinigung (довідку про сплату податків), за можливості.

Крок 5. Занеси усі документи до нашого офісу або надішли їх «Новою поштою» із доставкою на адресу: м.Кропивницький, вул.Соборна 14/64.

УВАГА!!!

Прийом заявок на повернення податків призупинено до 01.09.2020!

Вітаємо, ти зробив усе необхідне для повернення свої коштів!

Далі цим займемось ми!

Питання і відповіді

ВАЖЛИВО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

При заповненні аплікаційної форми ОБОВ’ЯЗКОВО ВКАЗУЙ СВОЮ АКТИВНУ ЕЛЕКТРОННУ АДРЕСУ!!! Після подачі документів, НА ВКАЗАНУ ТОБОЮ електронну пошту прийдуть повідомлення, які міститимуть інформацію про суму повернення та посиланням для внесення твоїх банківські реквізитів на які будуть переказані кошти!!!

Якщо в довідці про доходи в Україні (за період повернення податків) міститься інформація про ВЕЛИКИЙ дохід (купівля/продаж будинку, квартири, автомобіля тощо) німецька податкова надасть вам відмову у поверненні коштів!!!

ДЕ І ЯК ОТРИМАТИ ДОВІДКУ ПРО ДОХОДИ В УКРАЇНІ ТА ЧИ ПОТРІБНО ЇЇ ПЕРЕКЛАДАТИ?

Для повернення податків з Німеччини заявник повинен отримати довідку про доходи в Україні за весь той рік (а не квартал, чи півріччя!!!), коли він працював у Німеччині. Таку довідку видає Податкова адміністрації за місцем проживання або за місцем реєстрації та/або отримання доходів. Адреси податкових інспекцій України за посиланням https://www.tax.gov.ua/pro-sts-ukraini/struktura-/teritorialni-organi/. Довідка видається безкоштовно протягом 3-5 робочих днів.

ЗВЕРНИ УВАГУ! ЗАРАЗ ДОВІДКУ МОЖНА ЗАМОВИТИ ОН–ЛАЙН за посиланням  https://cabinet.tax.gov.ua/login

УВАГА!!! Довідка має бути з підписом і мокрою печаткою!!! Без цього німецька податкова її не прийме!!!

Якщо ваш річний дохід в Україні (вказаний в довідці)  перевищує 2199 EUR - вам буде відмовлено в поверненні податків сплачених в Німеччині!!!!!!!!!!

Професійний переклад твоєї довідки німецькою мовою та її правильне завірення виконуємо ми самі.

ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНО НАДАТИ В ПОДАТКОВІЙ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОВІДКИ ПРО ДОХОДИ?

1) Заява на отримання довідки про доходи.

2) Оригінал внутрішнього паспорту та ідентифікаційний код. Заяву може занести до податкової хтось із твоїх друзів чи родичів, однак отримати її зможеш лише ти особисто.

ЯКЩО ПРОТЯГОМ РОКУ, ЗА ЯКИЙ Я ХОЧУ ПОВЕРНУТИ ПОДАТКИ, Я НЕ ПРАЦЮВАВ В УКРАЇНІ ТА НЕ МАВ ОФІЦІЙНИХ ДОХОДІВ, ЧИ ПОТРІБНО ПОДАВАТИ ДОВІДКУ ПРО ДОХОДИ?

Довідка є обов’язковою! Якщо заявник не мав доходу в Україні протягом року, довідка має засвідчити цей факт.

ЗА СКІЛЬКИ РОКІВ Я МОЖУ ПОВЕРНУТИ ПОДАТКИ?

Можна повернути податки, сплачені в Німеччині за останні 4 роки. У 2020 році ми приймаємо заявки на повернення податків за 2016-2019 роки включно.

ЯК ПЕРЕДАТИ ВАМ ДОКУМЕНТИ?

Ти можеш особисто занести документи до нас в офіс або надіслати їх поштою з доставкою на офіс. Найзручніше на сьогодні для цього використовувати «Нову пошту».

ЧИ ВИГІДНО ПОВЕРТАТИ ПОДАТКИ, ЯКЩО ЇХНЯ СУМА НЕ ВЕЛИКА?

Однозначно варто. Порахуй, з суми податків, які ти хочеш повернути, утримається 14% або 89 євро за послуги тільки після повернення податків. Наперед ти нічого не платиш! Довідка про доходи видається безкоштовно. ЇЇ переклад із завіренням та надсилання нам поштою обійдеться бл.400 грн. Акт на сплату ти можеш скачати тут: Акт 2020

ЯК МЕНІ ДІЗНАТИСЯ СКІЛЬКИ Я СПЛАТИВ ПОДАТКІВ?

У Німеччині сума сплачених податків студентами сягає в середньому 9,5-11% від нарахованої зарплати. Точну інформацію ти можеш знайти у своїх виписках про зарплату та довідці про сплачені податки (Lohnsteuerbescheinigung).

ДЕ МЕНІ ВЗЯТИ ДОВІДКУ ПРО СПЛАЧЕНІ ПОДАТКИ (LOHNSTEUERBESCHEINIGUNG)?

Якщо ти перебував на одному із наших підприємств-партнерів, ми самі безкоштовно візьмемо для тебе цю довідку у роботодавця. Якщо ти працював на іншому підприємстві, звернись, будь-ласка, напряму до свого роботодавця. Якщо ти подаєш документи без довідки, її доведеться отримувати нашим закордонним партнерам RT TAX, що коштуватиме тобі додатково 20 євро.

КОЛИ Я МОЖУ ПОДАВАТИ ДОКУМЕНТИ НА ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ?

Документи приймаються німецькою податковою по завершенні податкового року. Тобто, якщо ти працював у 2019 році, твою заяву на повернення податків ми приймаємо з початку 2020 року. Якщо ти працював у 2016, 2017, 2018 роках, то заяву ми приймаємо у будь-який час.

СКІЛЬКИ КОШТУЮТЬ ВАШІ ПОСЛУГИ ПО ПОВЕРНЕННІ ПОДАТКІВ?

Ми співпрацюємо з європейською компанією RT TAX, яка утримує 14% від суми повернення, але не менше 89 євро. Ти не сплачуєш ці кошти наперед, а лише у разі повернення податків. Така оплата береться за кожен податковий рік. Один рік дорівнює одній оплаті. Вартість банківських послуг, які сплачує компанія TR TAX  становить  25 Євро. Компанія не несе відповідальності за будь-які платежі, які може застосовувати банк клієнта. Якщо в банка виникне необхідність виконати повторне платіжне доручення через неточну або неповну інформацію (вказану в реквізитах отримувача), буде знята додаткова плата - 50 Євро.

СКІЛЬКИ КОШТІВ У СЕРЕДНЬОМУ МОЖНА ПОВЕРНУТИ?

Розмір суми повернення залежить від сукупності доходів в Україні та Німеччині за 1 рік. У середньому наші заявники повертають від 50 до 1000 євро.

ЯК ДОВГО ТРИВАЄ ПРОЦЕДУРА ПОВЕРНЕННЯ?

Процедура повернення податків після надсилання документів до Німеччини триває у середньому 4-6 місяців. Однак просимо зауважити, що час розгляду документів залежить виключно від німецької податкової. Ми, нажаль, не маємо змоги пришвидшити його. Як тільки твоя заявка буде розглянута, ти одразу ж отримаєш повідомлення.

ЯКИМ ЧИНОМ Я ОТРИМАЮ КОШТИ?

Гроші будуть перераховані в євро на твій рахунок у банку. Ти отримаєш лист на електронну пошту, в якому за посиланням потрібно буде внести твої банківські реквізити. Якщо ти ще не маєш рахунку в євро, тобі треба буде звернутись в банк в Україні, відкрити його і взяти повні реквізити! Зауваж, за переведення коштів банк утримує бл.15 євро від суми переказу.