Мрієш працювати за своїм фахом у Німеччині? Не ховай свій диплом!

ТОВ «ProfiTeam» знає, як тобі допомогти!

Якщо ти закінчив український вищий навчальний заклад, коледж чи технікум, і мрієш спробувати свої сили за обраною професією в Німеччині, зовсім не обов’язково знову навчатися за кордоном.

Уряд Німеччини прийняв Закон про визнання дипломів, як інструмент для забезпечення потреби в кваліфікованих працівниках. І цей інструмент успішно працює! Визнаний диплом гарантує більше шансів успішного працевлаштування за фахом, створює прозорість та забезпечує якість кадрів для роботодавців.

Залежно від кваліфікаційного рівня та спеціальності існують різні процедури — кожен іноземний диплом перевіряється та порівнюється з німецькою кваліфікацією. Цю перевірку проводять кваліфікаційні центри у Німеччині.

У деяких випадках визнання диплому може бути складним завданням. Наша команда має успішний досвід проходження процедури визнання диплому та може тобі в цьому допомогти! Ми гарантуємо індивідуальний підхід та максимальний пошук можливостей визнання диплому! Ми переймаємо на себе весь процес визнання диплому від первинної перевірки та підготовки документів, їхнього перекладу та отримання сертифікату про визнання.

Що ти отримаєш від нас?

  1. Індивідуальну консультацію щодо шансів. Ми переглянемо твої дипломи, що дозволить нам порадити, яка німецька професія найкраще підходить для твоєї освіти. Ми пояснимо, що потрібно робити, щоб працювати за цією професією.
  2. Допомога при зборі документів. Ми допоможемо тобі зібрати всі необхідні довідки, переклади та засвідчення.
  3. Перевірка документів.
  4. Відправка документів в Німеччину, до відповідального відомства для визнання диплому.
  5. Довідправка необхідних документів за запитом відомства. Якщо виникнуть питання, ми вирішимо їх.  Для цього ми спілкуємося з кваліфікаційними службами, які проводять визнання.
  6. Підтримка зв’язку з клієнтом та відомством до отримання визнання диплому.

Якщо твоєї кваліфікації буде недостатньо для визнання, ми підберемо для тебе вакансію, яка буде підходити твоїм бажанням та можливостям.

Переваги визнання диплому:

Тож не покладайся на випадок, дозволь експертній команді ТОВ «ProfiTeam» вирішити це завдання для тебе!