fbpx
Про нас
Про нас

ТОВ «Профітім» – експерт у сфері практичного навчання та працевлаштування в Німеччині.

Головні наші принципи – це особистісний підхід та надійність. Із власного досвіду ми знаємо, що саме особистісний контакт та чітка комунікація з партнерами в Німеччині та клієнтами в Україні є надважливими, а уважність до замовника та розуміння його потреб – це запорука успіху проектів! Тому ми плекаємо кожен наш проект і докладаємо максимум зусиль, щоб досягти повного співпадіння вимог та потреб роботодавців з бажаннями та очікуваннями працівників.

За роки нашої роботи тисячі українських студентів повернулись додому не лише більш матеріально забезпеченими, а й збагаченими новими знаннями та натхненними новими ідеями! Створювати більше можливостей, допомагати розвиватись та досягати мети – основна цінність нашої діяльності. А найбільша винагорода – це вдячність наших клієнтів, їхній потужний особистісний та професійний старт!

Ліцензія на провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном: Наказ Міністерства соціальної політики України №49 від 16.01.2018.

Для Вас працюють:

SC1_#0114 — копия
Тетяна Русановська
Директор
Віка
Вікторія Постевка
Проєкт-менеджер координує проєкти готельно-ресторанного бізнесу, парки розваг/атракціони, а також проєкти в аграрному бізнесі та у галузі будівництва
Лера
Валерія Мінченко
Проєкт-менеджер, координує проєкти у аграрному бізнесі, харчовій промисловості, у логістиці та складському господарстві
Марина Іщенко
Марина Іщенко
Перекладач, офіс-менеджер здійснює переклад та завірення документів, координує заявки на повернення податків
Аня — копия
Анна Лисенко
Менеджер по роботі з клієнтами
Юля
Юлія Шевчук
Офіс-менеджер