fbpx
Найчастіші питання

Найчастіші питання

Для більшості вакансій знання мови вітається, але не є обов’язковим! Лише у сфері готельно-ресторанного бізнесу потрібне знання німецької чи англійської мови на розмовному рівні. У такому разі рівень володіння мовою перевіряється нашими менеджерами. Сертифікати про знання мови не вимагаються.

Вже  зараз! Реєстрація, отримання індивідуальної консультації, підбір вакансії та попереднє погодження строків з навчальним закладом – безкоштовні!
Чим раніше Ви реєструєтесь, тим більше вакансій ми зможемо запропонувати і тим більше шансів потрапити на бажаний проект.

На стажування за фахом та роботу під час канікул можемо взяти ТІЛЬКИ студентів. Статус студента повинен зберігатись до завершення проекту.

Однак ми пропонуємо й довгострокове працевлаштування для випускників, тривалістю від 6 місяців до 2 років. Для цих вакансій потрібен диплом бакалавра чи магістра за відповідною спеціальністю.

Працевлаштування за кордоном є безкоштовним. Ви не сплачуєте ні до, ні після формлення на вакансію і отримуєте:
-консультації та інформацію про працевлаштування за кордоном
-індивідуальний підбір вакансії
-повну інформацію (письмово) про характер майбутньої роботи, умови та розмір оплати праці
-повну інформацію про умови проживання та соціального забезпечення
-допомогу у налагодженні комунікації з роботодавцем по прибутті на місце роботи.

Крім працевлаштування ми надаємо інші послуги (на платній основі):
-переклад та нотаріальне завірення документів
-курси з вивчення німецької
-повернення податків та ін.

-кошти на особисті витрати. При перетині кордону мінімальна наявна сума готівкою – 50 євро.
-квитки до місця проживання на літак чи автобус. Їхня вартість коливається від 60 до 80 євро на автобус та від бл. 80-100 євро на літак.

Сплата послуг проводиться у 2 етапи: гарантійний платіж – гривневий еквівалент 100 євро, основний платіж – решта залишку від вартості проекту. Оплата проводиться відповідно до договору на банківський рахунок.

Важливо! Сплата першого гарантійного платежу проводиться Вами вже після вибору вакансії! Реєстрація, індивідуальний підбір вакансій та попереднє погодження строків з навчальним закладом – БЕЗКОШТОВНІ.

Приїзд на місце розташування планується зазвичай за день до початку контракту. Точна дата виїзду з України узгоджується з роботодавцем після отримання дозволів з Федеративного бюро з питань праці.

Максимальна тривалість контактів для студентів – 90 днів. Період працевлаштування під час канікул залежить від того, коли канікули у Вашому навчальному закладі. Тривалість та точний період довгострокового працевлаштування для випускників погоджується індивідуально.

Учасники наших проектів отримують від 9,80 до 13,00 € за годину. Заробітна плата залежить від кількості відпрацьованих годин. У середньому за місяць учасники наших проектів заробляють від 1700 до 3500    брутто.

Житло надається роботодавцем. Це може бути хостел, будинок, квартира чи гуртожиток.

Так. Для усіх наших проектів вакцинація є передумовою виїзду.

Вакцинованим працівниками ізоляція не потрібна. Якщо вакцинації немає, то усі, хто в’їхав до Німеччини, повинні перебувати 10 днів на ізоляції.

Звичайно. Можна їхати з друзями або парою. При реєстрації попередьте нас про це і ми підберемо Вам відповідну вакансію.

За контрактом Ви маєте 40 робочих годин на тиждень. Іноді можливі понаднормові.

Студентам для перебування в Німеччині до 90 днів віза не потрібна. Для довгострокового працевлаштування для випускників відкривається робоча віза.

Ми одразу погоджуємо Ваш бажаний період перебування з навчальним закладом ще до сплати Вами гарантійного платежу. Навчальні заклади можуть не відпустити зазвичай, якщо є «борги» у навчанні. Тож успішно навчайтесь і ми будемо раді допомогти Вам  отримати практичний досвід!