Фахова практика за кордоном: студентам ЛНТУ розповіли про міжнародні можливості.

Повністю статтю можна прочитати тут: https://lutsk-ntu.com.ua/uk/news/fahova-praktika-za-kordonom-studentam-lntu-rozpovili-pro-mizhnarodni-mozhlivosti

Якщо ще років десять тому навчання та стажування за кордоном здавалося майже недосяжною мрією, то сьогодні це не просто реальність, а й для багатьох уже звична справа. Нині для студентів пропонують чимало програм та проектів міжнародного обміну в рамках навчання чи проходження практики. Серед таких партнерів в ЛНТУ є компанія «Profiteam» – експерт у сфері фахової практики та працевлаштування під час канікул для студентів у Німеччині.

Для того, аби познайомити молодь із цікавими можливостями, перспективами заробітку та здобуття практичних професійних навичок, у Луцькому НТУ відбулася зустріч студентів з проект-менеджером компанії «Profiteam» Вікторією Постевкою.
До спілкування долучилися студенти різних курсів та факультетів, які прагнуть пройти практику за фахом у Німеччині. Проект-менеджер розповіла молоді про особливості роботи компанії та гарантії, які беруть на себе її представники.

Зокрема, Вікторія Постевка акцентувала увагу на тому, що основною метою закордонних поїздок студентів на працевлаштування і стажування є прагнення вивчити і вдосконалити знання іноземної мови, здобути перший досвід роботи, отримати гідну оплату праці, знайти корисні та перспективні знайомства, а також побачити світ. Так, компанія займається реалізацією проектів, які надають усі ці можливості українським студентам, зокрема у Німеччині.
…..