Користуючись послугами ТОВ «Профітім» на сайті www.profiteam.in.ua, ви довіряєте нам свою особисту інформацію. Ми робимо все для її збереження і безпеки. Ознайомтесь з нашою Політикою конфіденційності щоб знати, які дані ми збираємо, в яких цілях ми їх використовуємо.

Ми збираємо та зберігаємо будь-яку інформацію, яку ви вводите на нашому сайті чи надаєте нам будь-яким іншим способом. Дані користувачів нам потрібні для того, щоб максимально точно обробити вашу заявку та якнайшвидше підібрати потрібну вакансію. До цих даних належать: ім’я, контактний телефон, адреса електронної пошти. Ваша особиста інформація буде використана тільки для таких цілей:

1. Для надання послуг та управління ними

2. Для зворотного зв’язку з користувачами послуг

3. Для можливостей відправляти користувачам послуг загальні чи персоналізовані пропозиції та рекламні повідомлення.

4. Для збору статистичних даних неособистого характеру, які ми можемо використовувати для покращення наших послуг.

5. Для дотримання законів та регламентів.

Для отримання та зберігання даних ми застосовуємо різні технології, такі як файли cookie та теги пікселів, локальні сховища, наприклад інтернет-сховище у браузері або кеш-додатків, бази даних та журнали серверів.

Якщо ви не хочете, щоб ми обробляли ваші дані, напишіть нам на адресу info@profiteam.in.ua. 

Ми залишаємо за собою право змінювати цю політику конфіденційності у будь-який час, тому вам слід регулярно її переглядати. Зміни та пояснення набувають чинності відразу після їх публікації на сайті. Якщо ми внесемо до цієї політики суттєві зміни, ми повідомимо вас про оновлення політики, щоб ви знали, яку інформацію ми збираємо, як ми її використовуємо та за яких обставин ми передаємо її третім особам.

Якщо ви хочете отримати доступ, виправити, змінити або видалити будь-яку особисту інформацію, що є у нас, ви можете написати нам за адресою info@profiteam.in.ua.