Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій написав про нас на своїй сторінці у фейсбук Повністю статтю можна прочитати тут: https://www.facebook.com/miest99/ .

Сьогодні, 8 вересня 2021 року, до Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій завітав консультант ТОВ «Профітім» Любов Дерев’янко, експертка у сфері практичних стажувань та працевлаштування під час канікул для студентів у Німеччині.
“Головна мета нашої команди, розповідає пані Любов, – це створення особливих проектів, які відповідають сучасним потребам клієнтів та поєднують у собі можливості практичного стажування за кордоном, отримання першого робочого досвіду та достойної оплати праці. Наші німецькі партнери працюють у різних галузях економіки: сфера послуг, промисловість, будівництво, сільське господарство і пропонують широкий спектр вакансій”.
Доречі, компанія “Профітім” є офіційним представництвом Міжнародної академічної програми ISIC в Україні. Її внесено до Національного реєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств. За висновками Всеукраїнського галузево-аналітичного центру, компанія нагороджена національною відзнакою “Компанія року 2020” та відповідним сертифікатом.
….